Zděná chata k celoročnímu bydlení

Zděná chata 3+kk Bukova u Příbramě
Příjemná zděná chata 3+kk , vhodná k celoročnímu bydlení, postavená v roce 2006 na vlastním pozemku 1 098 m2 na kraji lesa, nedaleko rybníka. Dům stojí v klidné lokalitě chatové oblasti Vackov.

Na stavbu byly použity kvalitní materiály. Slunná terasa zve k odpočinku, venkovní bazén 5,6 m x 3,6 m se solárním ohřevem k relaxaci . Skvělá příležitost pro milovníky přírody, houbaření, koupání a rybaření.

Chata je kompletně nově zařízená a vybavená novou kuchyní se spotřebiči. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem je propojen s terasou a zahradou.  Kromě podlahového topení  je možné místnost vytápět nádhernými krbovými kamny Morso. Vestavěná kuchyňská linka je vyrobena na zakázku , stejně tak nábytek v obývacím pokoji a dveře. V přízemí se nachází dvě ložnice, koupelna a zádveří. Okna jsou plastová , dekor dub.Střecha Lindab. Dům je zateplen –strop 20 cm vata, zdi 11 cm polystyren. Strop je modřínový a obložení v exteriéru také. Na pozemku je vlastní studna a  jímka, modřínový domek na nářadí . Parkování pro 2-3 auta.

V nedaleké obci Buková u Příbramě je základní občanská vbavenost. Obec je vzdálená 10,5 km od Příbrami a 53 km od Prahy. S okolím je obec spojená autobusovou hromadnou dopravou.. Nejbližší základní škola je vzdálená 1,5km, nejbližší zdravotnické zařízení je vzdáleno 4 km.

    Volejte +420 724 257 771, nebo napište: