Novostavba roubenky nedaleko řeky Sázavy

Rodinný dům Samopše

Nabízíme ke koupi novostavbu klasické roubenky na pozemku 1 000 m2 v Samopších . Pozemek je rovinatý, 2 minuty chůze od řeky. Jedná se o poslední stavební pozemek, nad ním již není možná výstavba.

Jaké jsou výhody roubenky?

Zdravé mikroklima – Stěna je difuzně propustná a dochází k neustálé recyklaci vzduchu a regulaci vzdušné vlhkosti. Je výhodná pro alergiky.

Stavba, ve které nám bude teplo – V zimě stačí pro pocit tepelné pohody vytápět na 20 °C. Stěna výborně akumuluje teplo, ohříváme rovnou vzduch.

Masivní dřevěné konstrukce nehoří – Na povrchu hořící klády se vytvoří zuhelnatělá vrstva, která samotný dřevěný prvek chrání a brání dalšímu rozšíření požáru.

Dřevo pracuje, ale je poddajné – Roubené a srubové konstrukce dokážou ustát poměrně velké pohyby podloží nebo základové konstrukce.

Stavíme ekologicky – Výstavba po sobě zanechá malou ekologickou stopu, dřevo je obnovitelná surovina s pasivní bilancí emisí.

Dlouhověkost.

Zastavěná plocha domu je 60 m2. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, s možností výstavby kachlových kamen, spíž, koupelna, prádelna a technická místnost. V patře jsou 2 pokoje, šatna, koupelna a toaleta.

V nedaleké Sázavě, která je 15 minut autem , je veškerá občanská vybavenost. Do Prahy trvá cesta 50 minut. Přes řeku je zastávka vlaku.

Dům bude mít fotovoltaiku, tepelné čerpadlo vzduch-voda, podlahové topení.

    Volejte +420 724 257 771, nebo napište: