Rodinný dům v klidné přírodě

Rodinný dům 5+kk Velké Popovice Brtnice Praha Východ
RD 5+kk, dvě koupelny,prádelna,garáž na parcele 1010 m2 v nádherné krajině na klidném místě. Na zahradě volnočasový domek s krytou terasou, krbem, sezením, saunou ,koupelnou,ložnicí a soláriem. U domu koupací jezírko, udírna, skleník.

V chráněné krajinné oblasti Velkopopovicko nabízíme rodinný dům v naprostém soukromí pohádkové zahrady. Nemovitost se nachází ve Velkých Popovicích, v části Brtnice. Dispozice domu je 5+kk, dvě koupelny,prádelna a garáž. U domu stojí samostatný volnočasový domek se sezením, kuchyňkou,barem, saunou, soláriem, koupelnou, s krytou terasou a koupacím jezírkem. Další terasa přiléhá k domu z východní části, kde je k dispozici udírna s grilem, skleník, domek na nářadí a přístřešek na dřevo.

Rodinný dům má v přízemí zádveří, halu, obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyňským koutem, který je opticky oddělen od obývacího pokoje barovým sezením. Kuchyň je plně vybavená veškerými spotřebiči . Příjemnou atmosféru dotváří krbová kamna s možností vytápění i místností v patře. V přízemí je ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaleta a prádelna.

V patře se nachází tři pokoje, prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC.

Ze dvou ložnic je vstup na balkon s nádherným výhledem do krajiny.

Podlahy jsou plovoucí nebo dlažba. Dům je vytápěn krbovými kamny, tepelným čerpadlem a elektřinou. Okna jsou plastová, střecha z betonových tašek. Dům je zateplen. Dům je napojen na kanalizaci, voda je ze studně, vhodná i pro kojence. Ve Velkých Popovicích je veškerá občanská vybavenost, zimní stadion a v nedalekém Štiříně je nádherné golfové hřiště. Okolní členitá krajina s lesem zve k procházkám či k výletům na kole.


    Volejte +420 724 257 771, nebo napište: