Nízkoenergetický řadový dům

Nízkoenergetický řadový dům 5+kk Praha 5 Lipence
Nízkoenergetická novostavba rodinného řadového domu 5+kk s užitnou plochu 250 m2 s dvougaráží, zahradou s krytým bazénem a dětským hřištěm na Praze 5, části Lipence. Jedná se o krajový dům, v přízemí se nachází garáž pro dvě auta, sklep a místnost, kterou lze využít jako tělocvičnu, dílnu, wellness či jako vinný společenský sklep.

V prvním patře ze vstupní haly vstoupíte do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Skleněná stěna, orientovaná do zahrady, opticky spojuje vnitřní prostor s terasou a zahradou, kde si v krásných letních dnech můžete vychutnat oběd či skleničku dobrého nápoje. V chladných dnech si zatopíte v krbových kamenech,které jsou v rohu místnosti.

Celý prostor je ozvláštněn  atraktivním schodištěm z pohledového betonu, vetknuté stupně působí  elegantním dojmem. Skleněné zábradlí nám umožňuje průhled do dalšího patra , schodiště je osvětlené světlíkem.

Designový kuchyňský kout je plně vybaven přístroji od firmy Miele, indukční varná deskaje od firmy De Ditrich.

Na východní straně domu je pokoj, který může být pracovnou, pokojem pro hosty či dětským pokojem. Na patře je šatna a toaleta. V druhé podlaží se nachází 3 ložnice.

Je zde koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta, technická místnost a šatna. Podlahy v domě jsou z dubu nebo velko formátová dlažba, okna dřevěná eurookna s venkovními hliníkovými žaluziemi, schody obloženy masivním dřevem.

Plochá střecha a PVC folie, šikmá střecha titan-zinková krytina. Dům je vyhříván kombinovaným plynovým kotlem. Dům leží na pozemku 273 m2.Součástí projektu 4 řadových domů je společný relaxační areál vybavený krytým bazénem 5×10 m a dětským hřištěm. Koupí domu získá nový majitel podíl na této nemovitosti. Správa celého areálu je zajištěna správcem společných prostor a to za minimálních finančních nákladů.

Lipence jsou krásnou částí Prahy obklopené lesy a řekou. Můžete si zahrát golf, projet se na kolech přes Brdy či podél Berounky nebo Vltavy, nedaleko je les,  kde načerpáte energii při procházce nebo sběru hub. Autobusem se dostanete za 20 minut na metro Smíchovské nádraží, díky novému vnějšímu okruhu kolem Prahy je výborné spojení na letiště, Plzeň i Brno. V okolí je veškerá občanská vybavenost, základní v této městské části, zdravotní středisko, velké obchody je na Zbraslavi – 5 minut cesty autem či autobusem.

    Volejte +420 724 257 771, nebo napište: