3+1 s lodžií u metra Opatov

Chodov
Nabízíme k pronájmu světlý byt 3+kk s lodžií v 6.patře na klidném místě, přitom v blízkosti metra Opatov, škol a nákupního centra . Byt je příjemně teplý, ani nemusíte topit. Je po rekonstrukci a je zařízený. Obývací pokoj, jídelna a kuchyňský kout (celkem 27 m2) jsou srdcem bytu a jsou orientované na jihozápad do vnitrobloku domu. Na všech oknech jsou rolety. Lodžie je opatřena sítí kvůli holubům a je zde i místo k příjemnému posezení. Kuchyňský kout je plně vybaven,plynový kombinovaný sporák Amica,myčka na nádobí AEG,digestoř. Ložnice a pokoj mají výhled do parku. Výhodou bytu jsou opravdu velké úložné prostory. Vestavěné skříně jsou v ložnici, v dětském pokoji,u vchodových dveří je úložné místo pod stropem. Je zde komora a na chodbě jsou police ,kde je umístěna pračka AEG. V nově rekonstruované koupelně je sprchový kout,umývadlo a skříňky. Na podlaze je PVC, dlažba a koberec. Přípojka na internet je Vodafon a T-mobil, je zde možnost i dalších poskytovatelů této služby. Metro Opatov je 600 m,nákupní centrum OC Opatovská je za rohem. Je zde Lidl,Billa, KIK,Pepco, DM atd. V okolí jsou další obchody a služby, restaurace, kavárna, zdravotní středisko,školy a školky. Majitel upřednostňuje rodinu, nekuřáky, bez mazlíčků. Vyhrazuje si právo se rozhodnout pro nájemce dle svého uvážení . Vyúčtovatelné poplatky jsou dle počtu osob. Pro jednu osobu jsou 2 170 Kč, pro dvě 3 290,tři osoby jsou 4 400 Kč a 4 osoby 5 520 Kč.

Nabízíme k pronájmu světlý byt 3+kk s lodžií v 6.patře na klidném místě, přitom v blízkosti metra Opatov, škol a nákupního centra . Byt je příjemně teplý, ani nemusíte topit. Je po rekonstrukci a je zařízený. Obývací pokoj, jídelna a kuchyňský kout (celkem 27 m2) jsou srdcem bytu a jsou orientované na jihozápad do vnitrobloku domu. Na všech oknech jsou rolety. Lodžie je opatřena sítí kvůli holubům a je zde i místo k příjemnému posezení. Kuchyňský kout je plně vybaven,plynový kombinovaný sporák Amica,myčka na nádobí AEG,digestoř. Ložnice a pokoj mají výhled do parku. Výhodou bytu jsou opravdu velké úložné prostory. Vestavěné skříně jsou v ložnici, v dětském pokoji,u vchodových dveří je úložné místo pod stropem. Je zde komora a na chodbě jsou police ,kde je umístěna pračka AEG. V nově rekonstruované koupelně je sprchový kout,umývadlo a skříňky. Na podlaze je PVC, dlažba a koberec. Přípojka na internet je Vodafon a T-mobil, je zde možnost i dalších poskytovatelů této služby.

Metro Opatov je 600 m,nákupní centrum OC Opatovská je za rohem. Je zde Lidl,Billa, KIK,Pepco, DM atd. V okolí jsou další obchody a služby, restaurace, kavárna, zdravotní středisko,školy a školky.

Majitel upřednostňuje rodinu, nekuřáky, bez mazlíčků. Vyhrazuje si právo se rozhodnout pro nájemce dle svého uvážení .

Vyúčtovatelné poplatky jsou dle počtu osob. Pro jednu osobu jsou 2 170 Kč, pro dvě 3 290,tři osoby jsou 4 400 Kč a 4 osoby 5 520 Kč.

    Volejte +420 724 257 771, nebo napište: