3+kk s balkónem, společnou zahradou, 2 parkovací stání a sklep

3+kk s balkónem , 2 parkovací stání a sklep

Světlý byt 3+kk s balkónem umístěný ve 2. patře novostavby vám umožní pocit , že bydlíte v řadovém domku na vesnici, ale nacházíte se přímo za hranicí Prahy. Na každém patře se nachází pouze jeden byt, u domu je společná zahrada a dětské hřiště. K bytu náleží 2 parkovací místa, ale i návštěvník zde bez problémů zaparkuje. Nejlepší na bydlení v tomto bytě je klid, krásný výhled a příjemné okolí.

Obývací pokoj je spojen s plně vybaveným, na míru vyráběným kuchyňským koutem a je zde vstup na balkón. Ložnice má vestavěnou skříň a dost prostoru ne jen na manželskou postel, ale i na pracovní koutek. Dále je tu dětský pokoj, koupelna s vanou a toaletou,šatna, předsíň. Je možné i umístit botník na chodbu před dveře. V domě je také společná technická místnost a chodba, kde můžete nechat třeba kočárek nebo odstrkovadlo atd. K bytu náleží sklep 1,5 m2.

Topení je tepelným čerpadlem vzduch-voda, podlahové vytápění. Jsou zde nízké náklady na bydlení – včetně fondu oprav se měsíčně platí cca 4 800 Kč.

Zlatníky-Hodkovice mají veškerou občanskou vybavenost, základní školu a mateřskou školku, lékaře, restaurace a obchody. Výborná dopravní dostupnost do Prahy.

    Volejte +420 724 257 771, nebo napište: